باشگاه مشتریان تله کیش

باشگاه مشتریان تله کیش یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب است که تمامی قابلیت های کارت های بانکی مانند برداشت وجه، پرداخت قبوض، خرید اینترنتی و انتقال وجه را دارد ولی با این مزیت که درصدی از مبلغ خریدی که انجام می دهید را به صورت پول نقد به کارت شما بر می گرداند.

از جمله امکانات باشگاه مشتریان تله کیش، سیستم امتیاز دهی است، به این نحو که بر مبنای میزان کارکرد اشتراک تلفن همراه تحت اختیار شما و همچنین میزان پرداخت های قبوض، امتیازی به شما تعلق خواهد گرفت که این امتیاز قابل انتقال به کارت بانکی شما به عنوان وجه نقد می باشد.
همچنین مراکز خدمات متنوعی مانند رستوران ها، فروشگاه ها، ورزش و سرگرمی، هتل ها و … برای دارندگان باشگاه مشتریان تله کیش با درصد قابل توجهی از برگشت نقدی به عنوان تخفیف، در نظر گرفته شده است.

دریافت کارت باشگاه مشتریان تله کیش، راحت و رایگان است در صورتیکه شما عضوی از خانواده بزرگ تله کیش هستید کافی است با در دست داشتن اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه به فروشگاه مرکزی تله کیش واقع در بلوار سنایی، ساختمان تله کیش، مراجعه نموده و کارت باشگاه مشتریان تله کیش خود را به صورت کاملا رایگان دریافت نمایید.

لیست مراکز خدمات و فروشگاه های شامل تخفیف باشگاه مشتریان تله کیش متعافبا اعلام خواهد شد.