راهنمای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

تله کیش به صاحبان کسب و کارهای مختلف در جزیره کیش این امکان را می دهد که محصولات، خدمات و یا سایر موارد موردنظر خود را تبلیغ نمایند.

متقاضیان با مراجعه و ثبت نام در سامانه به نشانی https://sms.telekish.ir/و پس از شارژ پنل کاربری خود امکان می یابند تا پیامک تبلیغاتی خود را به کلیه مشترکین تله کیش ارسال نمایند. ارسال با نام تجاری، ارسال با شماره تلفن متقاضی و ارسال به صورت فلش از دیگر قابلیتهای این سامانه است. همچنین متقاضیان می توانند کلیه عملیات ارسال پیامک را از طریق پنل کاربری خود به صورت آنلاین مدیریت نمایند. در صورت خریداری بسته های ارسال پیامک، مشترکین قادر خواهند بود به مدت یکسال از اعتبار بسته خریداری شده استفاده نمایند.

تعداد بستهقيمت واحد (ريال)قيمت بسته (ريال)مدت استفاده
بسته تکي۴۰۰۰/۰۰۰۴۰۰۰/۰۰۰یکسال از تاریخ خرید بسته
بسته ۲ تايي۳۰۰۰/۰۰۰۶۰۰۰/۰۰۰یکسال از تاریخ خرید بسته
بسته ۳ تایی۲/۶۷۰/۰۰۰۸۰۰۰/۰۰۰یکسال از تاریخ خرید بسته
بسته ۱۰ تایی۲/۵۰۰/۰۰۰۲۵/۰۰۰/۰۰۰یکسال از تاریخ خرید بسته
بسته ۱۱ تایی۲/۴۰۰/۰۰۰۲۶/۴۰۰/۰۰۰یکسال از تاریخ خرید بسته
بسته ۱۲ تایی۲/۳۰۰/۰۰۰۲۷/۶۰۰/۰۰۰یکسال از تاریخ خرید بسته
بسته ۵۰ تایی۲/۰۰۰/۰۰۰۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰یکسال از تاریخ خرید بسته

نکته:

◀خریدار می بایست صرفا پیامک های مربوط به کسب و کار خود را ارسال نماید و در غیر اینصورت سامانه نسبت به مسدود نمودن حساب وی اقدام خواهد کرد و مانده اعتبار وی غیر قابل برگشت خواهد بود.

 ◀محتوی هر پیامک قبل از ارسال توسط سامانه بازبینی میشود و در صورت تایید قابل ارسال میگردد. اخذ تاییدیه در ساعات اداری معمولا تا حداکثر ۲ ساعت و در ساعات غیر اداری معمولا تا ۶ ساعت و حداکثر ۲۴ ساعت بطول می انجامد مگر آنکه نیاز به طی مراحل اداری دیگری باشد.

◀سامانه در عدم پذیرش متن مختار است و تایید متن پیامک از سوی سامانه به معنی صحت محتوی آن نیست و مسؤليت متن و محتواي پيام‌هاي ارسالي در راستاي انجام موضوع قرارداد حاضر، به عهده خريدار مي‌باشد و خريدار فروشنده را از هرگونه ادعا و شكايتي در اين ارتباط مصون و مبري مي‌دارد.

◀برای هر ارسال با طول متن حداکثر  70 حرف ۱ واحد از اعتبار خریدار کسر می گردد. برای پیامک های طولانی حداکثر تا ۱۳۴ ، ۲۰۱ ، ۲۶۸ و … حرف به ترتیب ۲ و ۳ و ۴  و … واحد از اعتبار خریدار کسر می شود.

◀خریدار با انتخاب گزینه “به محض تایید” می تواند به محض تایید ناظر فنی ،در اولین زمان ممکن پیامک ارسال گردد.بنابراین در انتخاب گزینه مورد نظر دقت کافی نمایید.

◀سامانه هیچگونه تعهدی در برابر نبود ساعت آزاد برای ارسال خریدار ندارد لذا توصیه می گردد خریدار قبل از خرید نسبت به بررسی  روزهای خاص و مناسبت های مختلف نسبت به رزرو زمان ارسال اقدام نماید.

◀خریدار می تواند تا ۲۴ ساعت قبل از ساعت ارسال نسبت به لغو و یا تغییر ساعت ارسال اقدام نماید و در این صورت مقدار اعتبار مصرفی برای پیامک لغو شده به حساب وی بر می گردد.

◀سامانه اختیار دارد بر حسب ضرورتیا درصورت بروز مشکلات فنی ارسال / ارسال ها  را لغو نماید و اعتبار مصرفی را به حساب خریدار برگشت نماید.

◀بهره بردار می تواند فقط در ساعات و روزهای آزاد که در هنگام ثبت سفارش برای وی به نمایش در می آید نسبت به ارسال پیامک اقدام نماید.

◀هر ارسال به معنی ارسال یک پیامک فارسی/ انگلیسی به کلیه دارندگان سیم کارتهای  فعال شرکت تله کیش با پیش شماره های ۹۳۴۷۶۹ و ۹۳۴۷۶۸ می باشد.

تبصره: منظور از سیم کارت فعال ، خط فعالی است که دارنده آن رضایت دریافت پیام های تبلیغاتی را دارد.