بسته 30 روز مکالمه نامحدود درون شبکه


ویژگی های طرح:

برای اولین بار طرح سی روز مکالمه نامحدود درون شبکه با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به مشترکین ارائه می­ گردد.

کلیه‌ مشترکین اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش (تله کیش) می توانند با پرداخت مبلغ X تومان تا یک ماه (۳۰ روز) از مکالمه داخل شبکه (تله کیش به تله کیش) به صورت نامحدود استفاده کنند. مبلغX تومان فعالسازی بسته، برای هر مشترک متفاوت است و با توجه به مصرف هر مشترک در ماه های قبل محاسبه شده است.


نحوه فعالسازی:

◄ جهت اطلاع از مبلغ خرید بسته 30 روز مکالمه نامحدود درون شبکه، مشترک می بایست عدد 11 را به سامانه 1000 پیامک نماید.

◄ بعد از این مرحله، در پاسخ به درخواست مشترک، مشخصات بسته پیشنهادی طی یک پیامک به وی اعلام می شود و مشترک در صورت تمایل می تواند با  پیامک عدد 12 بسته مذکور را فعال نماید.

◄ پس از خرید بسته، مشترکین می توانند با ارسال عدد 10 به سامانه 1000 از وضعیت بسته خود، شامل تاریخ و ساعت باقیمانده مطلع شوند.

◄ برای دریافت راهنمای سرویس، مشترکین می توانند عدد 19 را به سامانه 1000 پیامک نمایند.


درگاه ارتباطی:

Image title


نکات مهم:

◄ بسته 30 روز مکالمه نامحدود درون شبکه تنها ویژه تماس داخل شبکه می باشد. بدیهی است که مبدا و مقصد تماس می بایست هردو از مشترکین تله کیش با پیش شماره 0934 باشند.

◄ توجه داشته باشید که در هنگام رومینگ، مکالمات شما با نرخ عادی محاسبه خواهد شد و شامل طرح مکالمه نامحدود نخواهد شد.

◄ مبلغ فعالسازی بسته برای هر مشترک متفاوت است و با توجه به مصرف هر مشترک در ماه های قبل محاسبه شده است.

◄ در هنگام اتمام زمان بسته مکالمه نامحدود درون شبکه، پیامکی حاوی اتمام طرح به مشترک ارسال خواهد شد، بدیهی است پس از آن، کلیه مکالمات مشترک با نرخ عادی محاسبه خواهد شد.

◄ طرح 30 روز مکالمه نامحدود درون شبکه، به صورت خودکار تمدید نخواهند شد و مشترک می بایست برای فعالسازی مجدد عدد 11 را به سامانه 1000 پیامک نماید.