سامانه مشترکین تله کیش

کلیه مشترکین اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش می توانند پس از ثبت نام در سامانه مشترکین تله کیش از کلیه خدمات و امکانات غیرحضوری اپراتور بهره مند گردند. این سامانه شامل خدماتی چون ارسال پیام کوتاه انبوه تبلیغاتی، درخواست نام تجاری برای ارسال، انتخاب و خرید آنلاین سیم کارت، شرکت در حراج الکترونیکی شماره های رند، مشاهده و پرداخت صورتحساب ماهیانه، پشتیبانی فنی آنلاین مشترکین و ثبت شکایات می باشد.

ورود به سامانه مشترکین

اخبار ویژه

اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش (تله کیش) با هدف افزایش سطح رضایت مشترکان و متنوع نمودن سبد محصولات خود، بسته های اینترنت یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه خود را معرفی کرد.

اعلام بسته های جدید اینترنت بلند مدت تله کیش

از تاریخ 97/10/01 مشترکین محترم می توانند نسبت به پرداخت قبض میاندوره خود از طریق آدرس pay.telekish.ir اقدام نموده و قبض خود را به روز تسویه نمایند.

پرداخت قبض میاندوره از طریق سایت تله کیش

از تاریخ 97/10/01 این امکان برای مشترکین محترم مهیا گردیده که می توانند وضعیت بسته های اینترنت خود را مشاهده نمایند. مشترکین می توانند با شماره گیری کد#210*934* به آسانی از مانده بسته خود مطلع گردند و نسبت به مدیریت آن اقدام نمایند.

استعلام وضعیت بسته ها با استفاده از کد 934

از این پس مشترکین محترم می توانند با شماره گیری #2*1*724* صورتحساب خود را به آسانی پرداخت نمایند .در صورت قطع تلفن همراه ، بصورت آنی وصل می گردد.

پرداخت اسان صورتحساب با شماره گیری 724

درگرامیداشت روز کیش شرکت تله کیش به 3 کودک متولد 20آبان درجزیره کیش هدیه داد.

اقدام جالب تله کیش درگرامیداشت روز کیش

بیش از 2100 سیم کارت رایگان تله کیش همزمان با روز کیش به شهروندان تحویل داده شد.

تحویل بیش از 2100 سیم کارت رایگان تله کیش همزمان با روز کیش به شهروندان

تله کیش، به زودی دیجیتال ترین اپراتور ایران

سرویس های ارزش افزوده

سرویس های ارزش افزوده

تله کیش طیف متنوعی از خدمات ارزش افزوده پیامکی را برای مشترکین خود فراهم کرده است. برای آشنایی بیشتر و استفاده از این خدمات به سامانه مشترکین تله کیش مراجعه نمایید.

پوشش سراسری در جزیره کیش

پوشش سراسری در جزیره کیش

اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش اولین اپراتور فعال در سطح جزیره کیش می باشد. برای مشاهده آخرین وضعیت پوشش شبکه به منوی درباره تله کیش مراجعه فرمایید.

ارتباطات و رومینگ بین المللی

ارتباطات و رومینگ بین المللی

برای آشنایی با خدمات رومینگ بین الملل اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش جهت برقراری ارتباط با سایر اپراتورهای خارجی به منوی محصولات و خدمات مراجعه نمایید.